• Obniżka

ABC Różdżki

28,00 zł
14,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Leszek Matela

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Książka w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza w świat praktyki radiestezyjnej z wykorzystaniem różdżki. Nadaje się dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Leszek Matela znany jest w Polsce i za granicą. Dotychczasowe książki o radiestezji uważane są za jedne z najlepszych. Na międzynarodowym seminarium radiestezyjnym w Larnace na Cyprze otrzymał medal za swoją działalność na polu popularyzacji radiestezji.

Polecamy inne książki tego autora całość serii ABC Leszka Mateli stanowi unikalne kompendium radiestezji dla wszystkich.

Zapoznaj się z książką, jeśli nie wiesz:

- jaką różdżkę wybrać?

- jak nauczyć się nią posługiwać?

- jak wykorzystać różdżkę do zbadania mieszkania, działki lub własnego organizmu?

- jak posługiwać się specjalistycznymi różdżkami (Antena Lechera)(dla zaawansowanych).

Opis

Format
145 x 205 mm
Rok wydania
2008
Oprawa
miękka