• Obniżka

Mój syn i życie po życiu

34,90 zł
27,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Elisa Medhus

Prawdziwe rozmowy z drugiej strony

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Co nas czeka po śmierci? Czy można kontaktować się ze swoimi zmarłymi bliskimi? Co czuje matka, która kontaktuje się ze swoim zmarłym synem? Co on chce jej przekazać. Niezwykle wzruszająca książka!

Doktor Elisa Medhus nigdy nie wierzyła w życie po życiu. Będąc znakomitą lekarką ulokowała swoją wiarę w zdobycze nauki. Wszystko zmieniło się po tym, gdy jej syn odebrał sobie życie i później kontaktował się z nią z drugiej strony.

Intymna, pełna boleści oraz oświecająca podróż przebiega od cierpienia i sceptycyzmu aż po ukojenie i wiarę. Książka „Mój syn i życie po życiu”, która powstała w oparciu o szalenie popularny blog Channeling Erik, udziela odpowiedzi na najpowszechniejsze pytania o ludzką egzystencję.

Eryk szczerze i mądrze przemawia z drugiej strony, w sposób tragiczny i jednocześnie podnoszący na duchu, dokładnie opisuje swoje własne doświadczenia oraz udziela nowych odpowiedzi na temat charakteru dusz, śmierci oraz życia po życiu- odpowiedzi, które potencjalnie mogą na zawsze zmienić nasze życie.

1 Przedmiot

Opis

Format
A5
Ilość stron
272
Rok wydania
2014
Oprawa
miękka