• Obniżka

10 nawyków, które rujnują kobiecą dietę

35,00 zł
21,00 zł Zniżka 40%
Brutto

Elizabeth Somer

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Jakie czynniki rujnują twoją dietę? Sprawdź, jak naprawić 10 najczęstszych błędów żywieniowych. Stale walczysz z nadwagą. Masz wrażenie, że czego byś nie robiła, zawsze przegrywasz. Nie jesteś sama, podobnie jak ty, miliony kobiet na całym świecie mają ten sam problem zmaganie się z wagą, jest dla nich jak ciągła jazda szaloną kolejką górską w górę, w dół i znów w górę. Książka 10 nawyków, które rujnują kobiecą dietę pomoże ci wreszcie wysiąść z tej kolejki i już do niej nie wracać. 

2 Przedmioty

Opis

Format
165 x 235 mm
Ilość stron
268
Rok wydania
2006
Oprawa
miękka