• Obniżka

Tytuł Jak poradzić sobie z cukrzycą

19,00 zł
11,40 zł Zniżka 40%
Brutto

Catherine Steven

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Cukrzyca jest chorobą, która w dzisiejszym świecie przybiera rozmiary epidemii. A jednak można sobie z nią poradzić i żyć normalnie - jak każdy zdrowy człowiek. Tego właśnie dowodzi, ta książka, która proponuje wiele metod i technik - fizycznych i psychicznych - pomagających radzić sobie na co dzień z tą chorobą. Dowiesz się tutaj między innymi: - jak zapobiegać cukrzycy, - jakie są czynniki ryzyka (uwarunkowania genetyczne, tryb życia), - jak rozpoznać cukrzycę, - jak prawidłowo się odżywiać, - jak stosować terapie naturalne (medytacja, hydroterapia, techniki relaksacyjne itp.). Ta książka pozwoli ci znacznie złagodzić objawy choroby, aktywnie działać i czerpać z życia zadowolenie i satysfakcję.

1 Przedmiot

Opis

Ilość stron
180
Rok wydania
2001
Oprawa
miękka