• Obniżka

Przyjaciele świata

19,00 zł
9,50 zł Zniżka 50%
Brutto

Elżbieta Nowalska

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

"Zaprzątnięci swoimi codziennymi sprawami czy mamy czas zastanowić się nad sensem i celem wszystkiego co wokół nas i w nas się dzieje? 

Czy takie rozważania mogą dopomóc nam w radzeniu sobie w trudnych chwilach życia? 

Co jest ważne, a co mniej dla ludzi poszukujących swego szczęścia w życiu? 

Takie pytania, wcześniej lub później, zadaje sobie każdy człowiek. 

Zbiór przekazów zawartych w książce Przyjaciele świata pochodzi od Energii, która przybrała na użytek ludzi imię Pan."

 ze wstępu autorki 

Wyjątkowość tej oraz innych książek Elżbiety Nowalskiej polega na tym, że napisane zostały tzw, pismem intuicyjno-automatycznym. Jest to jedna z form tzw. channelingu czyli odbierania informacji z innego wymiaru. 

2 Przedmioty

Opis

Format
145 x 210 mm
Oprawa
miękka