• Obniżka

Poradź sobie ze stresem

26,00 zł
13,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Lesli Kenton

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Autorką jest laureatka nagród literackich, autorka audycji telewizyjnych oraz wielu bestsellerów, Leslie Kenton, jest określana w prasie jako guru w sprawach dotyczących zdrowia i sprawności fizycznej. Książka ta zajmuje się poznaniem stresu i metod jego usuwania. Jest to kompendium technik, informacji, praktyk i narzędzi, które mogą pomóc w uświadomieniu sobie jaki jest wpływ stresu na nasze życie oraz przełożeniu stresu negatywnego na pozytywne wyzwania. Masz problem z nadmiarem stresu? Nie wiesz jak najskuteczniej poradzić sobie ze stresem? Książka ta podaje Ci jak najszybciej i najskuteczniej opanować stres i sprawić by pracował dla Ciebie. Stosując zmiany w diecie, samoświadomości, oddechu, głębokim odprężeniu oraz specjalne, proste techniki umożliwiające zrównoważenie układu nerwowego, tworzymy ze stresu wiernego przyjaciela. Czy wiesz: - Jak zintegrować ciało, umysł i oddech, - Skąd uzyskać dodatkowe składniki odżywcze, kiedy ich potrzeba, - Jakie są klucze do transformacji napięcia nerwowego w energię, - Jak zamienić stres w coś pozytywnego, - O sekretach ćwiczeń umożliwiających odstresowanie, - Jak przestać się martwić i zacząć żyć pełnią życia, O tym i wielu innych tematach dowiesz się czytając niniejszą pozycję.

Opis

Ilość stron
160
Rok wydania
2007
Oprawa
miękka