Tajemnice zdrowego i naturalnego Ĺźycia

5,00 zł
Brutto

Zbigniew Przybylak

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Jak dożyć w zdrowiu 100 lat? Jak obronić się i praktycznie pokonać stres? Jak chronić się przed zawałem i miażdżycą? Jak zdrowo żyją i odżywiają się biodynamicy szwajcarscy? Jak uzdrawia się w naturalistycznej klinice? Jakie pokarmy są głównym składnikiem zdrowych biodiet? Jak wzmacniać organizm dobroczynnymi siłami przyrody, od jonów, fitoncydów począwszy, na wodzie i słońcu skończywszy? Jaka jest lecznicza moc grzybów?

Czytelnik znajdzie w książce jednak nie tylko popularne informacje, refleksje, ale też liczne praktyczne wskazówki i porady. Tak więc dowie się jak wyglądają diety długowiecznych, pozna ich rady dotyczące długowieczności, diety chroniące serce i pozwalające uniknąć miażdżycy. Dowie się też jak relaksować się, medytować, rozwiązywać konflikty, hartować organizm. Publikacja zawiera też mini poradnik złożony z licznych przepisów, porad, kuracji naturalnych, ziołami, produktami pszczelimi, warzywami, aromatami, pomocny w profilaktyce i leczeniu wielu pospolitych dolegliwości.