• Obniżka

Parapsychiczne przebudzenie

29,00 zł
19,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Jane Roberts

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Być może potraficie przewidywać przyszłość. Może rozmawiacie z oddalonymi od wasprzyjaciółmi bez użycia telefonu, lub działacie pod wpływem mentalnego przekazu niewiedzącnawet, że taki przekaz odebraliście. Może przeczuwacie katastrofy zanim się wydarzą izmieniacie swoje plany nawet nie uświadamiając sobie tego rodzaju ostrzeżeń...

Ta książka jest fascynującym efektem tzw. channelingu,  przesłanego przez energetyczny bytprzedstawiający się jako Seth. Wśród informacji odebranych przez Jane Roberts znajdują sięm.in. dotyczące takich problemów, jak natura materii fizycznej, koncepcjaBoga ,antymateria,świat snu, warstwy podświado­mości, rozszerzanie się wszechświata i inne.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
314
Rok wydania
2012
Oprawa
miękka
Nowy produkt