Porwani

15,00 zł
Brutto

Michelle LaVigne

Jak sobie radzić z istotami pozaziemskimi

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Takich ludzi są już miliony... Jesteś lub będziesz jednym z nich.

PORWANI, czy też doświadczeni przez Obcych, to wręcz eksplodująca dzisiaj liczebnie Rodzina ludzi na całym świecie. Rodzina tych, którzy mieli dramatyczne zetknięcie z UFO i doświadczyli czegoś, czego na ogół nie są w stanie racjonalnie przekazać innym. Przeżycie to jest jednak zawsze tak silne, że wręcz czują konieczność dzielenia się nim ze swoim otoczeniem. Muszą się dzielić tym doznaniem z innymi, by móc żyć normalnie.

Książka ta jest napisana przez osobę, która doświadczyła porwania i chce właśnie swymi odczuciami podzielić się z innymi. Przede wszystkim z takimi samymi jak ona, aby pomóc im żyć z tymi jakże niezwykłymi zdarzeniami.

Nie jest to zbiór niesamowitych opowieści, których celem miałoby być przekonanie Czytelnika, że owe porwania to rzeczywistość. To książka dla przekonanych, których przybywa z każdym dniem...

PORWANI to książka, która pomaga wyjść z psychologicznego labiryntu po doświadczeniu UFO. Z całego serca polecam ją.

Betty Andreasson Luca

Książkę tę podyktował najdoskonalszy zdrowy rozsądek, a jej cel jest tak jasny, że powinna znaleźć się na czele listy lektur u każdego, kto zmaga się z faktem istnienia istot pozaziemskich.

Ida M. Kannenberg autorka Project Earth i UFO and the Psychic Factor

3 Przedmioty

Opis

Format
115 x 165 mm
Oprawa
miękka