Duchowość - transformacja wewnętrzna i zewnętrzna

17,00 zł
Brutto

Swami Rama 

Jak powrócić do podstawowych wartości ludzkich

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do wszystkich możliwych rodzajów wiedzy o świecie nas otaczającym, a jednak niewielu ma jakieś pojęcie o swoim wewnętrznym ja. Swami Rama - jeden z najwybitniejszych joginów na świecie odwiedzających Zachód w XX wieku, został wychowany w himalajskich klasztorach, gdzie nauczyciele kładą nacisk na poznanie siebie. Porzuciwszy idylliczne życie poświęcone medytacji i swym mistrzom, Swami Rama przybył do świata Zachodu, gdzie zaszokowała go panosząca się wszędzie ignorancja i korupcja.W niniejszej książce Swami Rama skłania nas abyśmy wrócili do fundamentalnych wartości ludzkich, tych o których nauczają mędrcy-założyciele wielkich religii świata. Prosi nas, abyśmy zintegrowali te wartości z wizjami nauki a dzięki temu stworzyli społeczeństwo bardziej oświecone i odnaleźli własną wewnętrzną prawdę."Nic nie jest bardziej tajemnicze od samego życia i nie ma końca badaniom tej tajemnicy. Leży ona ukryta głęboko w strumieniu życia. Istnieje pewna odwieczna wiedza, nie w zewnętrznym świecie jednak, ale w centrum Świadomości" - Swami Rama.

2 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
176
Rok wydania
2000
Oprawa
miękka