Numerologia wedyjska

25,00 zł
Brutto

Harish Johari 

Numerologia wedyjska z elementami tantry, ayurwedy i astrologii. Staroindyjski klucz do tajemnic przeznaczenia.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Numerologia używa liczb jako klucza do ludzkich zachowań o odczytywania naszego przeznaczenia. Jest to łatwa metoda ćwicząca intuicyjną zdolność umysłu w penetrowaniu głębin osobowości. To metoda łączenia mikrokosmosu z makrokosmosem. Numerolog poznaje wpływ ciał niebieskich na ludzkie rozumienie i postępowanie. Wszystkie obiekty świata materialnego są powiązane z dziewięcioma planetami. Dla numerologa planety przybierają ludzka postać i postrzegane sa jako element kosmicznej gry. Celem pracy z liczbami jest oszczędzenie naszej energii i zachowanie jej dla właściwie sprecyzowanych zamierzeń. Ludzie, którzy podejmują działania nie posiadając stosownej wiedzy co do odpowiedniego momentu rozpoczęcia pracy, tracą mnóstwo energii z powodu niewłaściwych posunięć. Numerologia dostarcza wiedzy dotyczącej takich spraw, jak wybór momentu działania, właściwych związków, właściwego miejsca zamieszkania i wielu innych. Harish Johari, autor znanych książek "Czakry" i "Siła życia", interesująco i przystępnie prezentuje staroindyjski system numerologiczny, przydatny również i w naszym zachodnim świecie. Praktykowanie numerologii pozwala nam uwolnić się z naszego światka i wyruszyć w pełną przygód podróż do wnętrza własnej osobowości.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
298
Rok wydania
2017
Oprawa
miękka