Poszukując ścieżki

19,00 zł
Brutto

Swami Rama

Praktyczny przewodnik po drodze ku oświeceniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Istnieje ogromna różnica między religią i duchowością. Religia to zbiór dogmatów, doktryn i rytuałów. Uczniowi religii nie pozwala się myśleć ani prowadzić poszukiwań wykraczających poza powyższe zbiory zasad. W duchowości natomiast wszystkie ludzkie siły skierowane są ku poszukiwaniu ducha - Ostatecznej Prawdy. W religii nie kwestionuje się wiary, ale na drodze duchowości wiara tworzona jest za pomocą rozumowania opartego na bezpośrednim doświadczeniu. Człowiek obdarzony duchowością może być religijny, ale ktoś religijny to niekoniecznie ktoś duchowy. Ta książka nie oferuje zasad, dogmatów czy rytuałów religijnych, ale prowadzi poszukiwacza ku wyborowi drogi, poprzez badanie jego możliwości.Ta książka powstała w oparciu o zapisy nagrań wykładów Swamiego Ramy wygłoszonych w czasie seminariów w Instytucie Himalajskim. Jest to przewodnik praktyczny opisujący najważniejsze drogi ku oświeceniu. Mimo, że drogi te są różne ich cel jest tylko jeden. Każda ludzka istota to ktoś jedyny w swoim rodzaju, a każdy poszukiwacz posiada jakiś niezwykły dar charakterystyczny tylko dla niego.

2 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
240
Rok wydania
2000
Oprawa
miękka