• Obniżka

Droga ognia i światła - tom I

18,00 zł
9,00 zł Zniżka 9,00 zł
Brutto

Swami Rama

Zaawansowane praktyki Jogi

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

W książce tej Śri Swami Rama po raz pierwszy dzieli się swoją niezwykłą praktyczną wiedzą na temat zaawansowanych praktyk jogi. Wielki jogin uczy, jak postępować z ciałem, oddechem, umysłem i duchem - oto "droga światła". Droga ta opisana jest w języku prostym, który prowadzi cię krok po kroku, systematycznie i pewnie, z jednego poziomu świadomości na drugi. Jaki jest ostateczny cel tej drogi? Samouświadomienie poprzez praktykę medytacji.Przeczytasz o:- przygotowaniu do zaawansowanych praktyk pranayamy. Pozwoli ci to osiągnąć kontrolę nad układem nerwowym poprzez stworzenie właściwego środowiska, stosowanie odpowiedniej diety i regulację oddechu.- Swarodayi: nauce oddechu. Ta ważna dla podtrzymania dobrego zdrowia i osiągnięcia sukcesu w świecie nauka o oddechu jest nadzwyczaj subtelna i złożona. Jej studiowanie wymaga, abyś miał stale wysoki stopień świadomości umysłu i ciała.- Dhyanie: medytacji. Jest to praktyka ogniskowania umysłu (manas) i zawieszania myśli.- Przebudzeniu kundalini, które jest najwyższą manifestacją świadomości w ciele.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
186
Rok wydania
2001
Oprawa
miękka