Gwiezdne dziedzictwo

12,00 zł
Brutto

Lyssa Royal, Keith Priest

Przez pryzmat Liry; Galaktyka istot ludzkich.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Wielu ludzi zastanawiało się, dlaczego tyle ugrupowań istot pozaziemskich obserwuje Ziemię. Być może stanowimy zapowiedziany dowód wyczekiwanej przez nich integracji. Wiele wskazuje na to, że inne cywilizacje postrzegają nas jako tajemnicę. Jestesmy światem, który w przeciwieństwie do innych, ma wolę przetrwania, nie chce umierać. Prężnośc i wiara we własne możliwości, to dowód naszej wartości. I być może to, co robimy na Ziemi oddziałuje na niezliczone cywilizacje innych planet. Jesteśmy z nimi powiązani...Wiedza przedstawiona w tej niezwykłej i mądrej książce jest efektem rozwijanej przez wiele lat - intuicji, 
dedukcyjnego rozumowania i channelingu. Autorzy przeprowadzili drobiazgowe zestawienie relacji i rozmaitych przekazów (m. in. własnych), jak i odwołali się do szeregu uznanych dzieł z zakresu antropologii i metafizyki, żeby uzyskać zdumiewający obraz ludzkości we wszechświecie.

2 Przedmioty

Opis

Format
115 x 165 mm
Ilość stron
156
Rok wydania
1998
Oprawa
miękka