• Obniżka

Jezus w Kaszmirze?

39,90 zł
31,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Salcia Landmann

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Salcia Landmann urodziła się w roku 1911 w Żółkwi, niedużym mieście na północ od Lwowa. Jako mała dziewczynka wyemigrowała z rodziną do Szwajcarii, gdzie osiadł i do dziś mieszka w St. Gallen. Do jej rozległych zainteresowań należą psychologia, historia sztuki, prawo, i filozofia. Najbardziej wsławił ją zbiór Der jüdische Witz (wydanie polskie Śmiech po żydowsku, 1999). 

W Indiach Jezus Chrystus był czczony jako święty muzułmański, i III Pisarz Islamu, po Mojżeszu i Dawidzie. Muzułmańska sekta Czcicieli Chrystusa została ostatnio potępiona przez hierarchów islamu toteż opiekę nad Grobowcem Chrystusa, gdzie znajduje się też sarkofag imama szyickiego, przejęła policja indyjska. Książka Salcii Landmann obala tezę kaszmirską. 

1 Przedmiot

Opis

Format
140 x 220 mm
Ilość stron
234
Rok wydania
2001
Oprawa
twarda