• Obniżka

Od dzisiaj optymistą

19,50 zł
9,75 zł Zniżka 50%
Brutto

Iwona Porożyńska

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Pogodna książka, która z najsmutniejszego ponuraka zrobi tryskającego wiarą w życie optymistę. Wprowadź słońce do domu. Otocz się kolorami, które kochasz. Pielęgnuj rytuały. Rób tylko to, co sprawia Ci przyjemność, masz do tego prawo. Optymista to wizjoner, który wszędzie widzi dobre rozwiązania i niekończące się możliwości. Jeśli optymistyczne spojrzenie nie zostało włożone Tobie do kołyski, to możesz się go nauczyć, krok po kroku, dzień po dniu...

1 Przedmiot

Opis

Format
140 x 200 mm
Ilość stron
192
Rok wydania
2005
Oprawa
miękka