Wysyłka i zwroty

I. Wysyłka i zapłata


Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. pod adres wskazany w formularzu zamówieia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej licząc od dnia potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Ksiegarnią Domu Wydawniczego LIMBUS a Kupującym.
Koszty dostarczenia zamówionego towaru wynoszą:

Wysyłka

Pocztą Polską

Wartość zamówienia

do 19,99 zł

Wartość zamówienia

od 20 zł do 179,99

Zamówienia

od 180 zł

Płatność przelewem

12,00 zł9,00 zł0 zł

Pobranie pocztowe

15,00 zł12,00 zł0 zł

 

Jeżeli wartość zamówienia wynosi ponad 180 zł koszty wysyłki ponosi wydawnicwo.
Zapłata za towar uiszczana jest gotówką pracownikowi poczty przy odbiorze przesyłki, lub przelewem na konto wydawnictwa.
Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik Poczty Polskiej S.A.
Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doreczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

II. Zwrot towaru i reklamacje

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).
W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Domu Wydawniczego LIMBUS. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego towaru
a) osobiście do siedziby Domu Wydawniczego LIMBUS, ul. Asnyka 4/1, w Bydgoszczy wraz z dowodem zakupu
lub
b) wysłanie towaru na adresDomu Wydawniczego LIMBUS ul. Asnyka 4/1, 85-074 Bydgoszcz, wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
Reklamacje dotyczące otrzymania w przesyłce towaru niezgodnego z zamówieniem będą rozpatrywane po telefonicznym skontaktowaniu się z Domem Wydawniczym LIMBUS.

III. Wysyłka za granicę

Nie wysyłamy paczek z zakupionymi wydawnictwami za granice, ponieważ usługa pobrania pocztowego przez Pocztę Polską S.A. jest obsługiwana tylko na terenie Polski.
Można w takim przypadku poprosić kogoś z rodziny lub znajomych mieszkających w Polsce o dokonanie zakupu i wysłanie potem paczki z wydawnictwami za granicę.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę