• Obniżka

Encyklopedia Numerologiczna Sztuk Mantycznych

35,00 zł
28,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Dariusz Cecuda

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Nowość na polskim rynku wydawniczym – po raz pierwszy sztuki mantyczne zostały opracowane przy uwzględnieniu ich numerologicznego aspektu. U źródła wiedzy o sztukach mantycznych leży Kabała, sprowadzająca wszystko do znaczenia oraz wibracji liczb. Opracowanie zawiera hasła dotyczące Tarota, run, Aniołów Kabały, jak i heksagramów I‚Cingu. Do książki jest dołączona płyta z programami mantycznymi.

1 Przedmiot

Opis

Format
160 x 230 mm
Ilość stron
320
Rok wydania
2005