• Obniżka

Moc Aloha i wiedza Huny. Klucz do Hawajskiej wiedzy tajemnej

26,00 zł
13,00 zł Zniżka 50%
Brutto

John Selby , Kala Kos

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Z nauką huny wiąże się szczególna duchowa tradycja i praktyka życiowa. Za pomocą kilku bardzo prostych technik i zasad można skutecznie osiągnąć zadowolenie, zdrowie, radość życia, bogactwo i sukces.

Kala H. Kos jest dyplomowaną nauczycielką huny. Dzięki kalifornijskim programom telewizyjnym o magii huny znana jest szerokiej publiczności. 

John Selby jest psychologiem i doradcą życiowym. Znany jest jako autor wielu fachowych książek na temat zdrowia i duchowości. 

Oboje autorzy mieszkają na Hawajach. 

Na Hawajach wciąż żywa jest szczególna duchowa tradycja i praktyka życiowa zwana nauką huny. Za pomocą kilku bardzo prostych technik i zasad można skutecznie osiągnąć zadowolenie, zdrowie, radość życia. bogactwo i sukces. Dwoje doświadczonych nauczycieli huny wprowadza czytelnika w aloha spirit (ducha aloha).

Aloha to współczucie, miłość i powiązanie. Jest to sedno szamańskich technik huny. Odnoszą się one do szczęśliwego i spełnionego życia, które osiągalne jest dla człowieka. Autorzy wyjaśniają skuteczne życiowe prawa i metody nauki huny. Dają do ręki wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym może samodzielnie podążać drogą szczęścia i radości. Konkretnymi przykładami z życia dokumentują, w jaki sposób za pomocą prostych, lecz nadzwyczaj skutecznych metod osiągnąć można materialny oraz duchowy sukces.

4 Przedmioty

Opis

Format
145 x 205 mm
Ilość stron
220
Rok wydania
2002
Oprawa
miękka