Dieta 5:2 dr. Mosleya

10,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Mosley Michael, Spencer Mimi

Dieta 5:2 opracowana przez dr. Michaela Mosleya stała się międzynarodowym hitem. Prezentuje ona zupełnie nowatorskie spojrzenie na kwestię zdrowego odżywiania. W przeciwieństwie do innych jednak, nie jest efektem chwilowej mody, która wkrótce bezpowrotnie przeminie, a pozostanie po niej jedynie złe wspomnienie o nieskuteczności i negatywnych skutkach ubocznych dla organizmu. Łatwy, bezpieczny i jednocześnie smaczny program żywieniowy dr. Michaela Mosleya pozwala zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak również zadbać o nasze zdrowie. Nic dziwnego zatem, że jego autorska publikacja zatytułowana „Dieta 5:2 dr. Mosleya” cieszy się statusem światowego bestsellera i stale zdobywa nowych sympatyków! 

Muza S.A.
1 Przedmiot

Opis

Format
198 x 136 mm
Ilość stron
256
Rok wydania
2013
Oprawa
miękka