• Obniżka

I CHING Księga Przemian dla Żółtodziobów

45,00 zł
31,50 zł Zniżka 30%
Brutto

Elizabeth Moran, Joseph Yu

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Klasyczny taoizm ucieka wszelkim klasyfikacjom jako system religijny. Dla wielu jest bardzo wierną naturze, a zarazem i wyrafinowaną filozofią przyrody. Przyrody, której jedyną stałą cechą jest zmiana. Taoizm religijny, zwany często neotaoizmem, z rytuałami, mnichami, a nawet ze swoim papieżem jest tworem znacznie późniejszym od taoizmu oryginalnego.

Książka "Taoizm dla żółtodziobów" zajmuje się przede wszystkim taoizmem klasycznym, którego głównymi przedstawicielami są Lao tsy i Czuang tsy, a dziełami Tao Te Ching i Prawdziwa Księga południowego kwiatu. Bardzo interesujące i inspirujące są tutaj uwagi o współczesnej percepcji tej klasycznej myśli chińskiej.

Brandon Toropov, bostoński pisarz, autor wielu książek i programów radiowych z zakresu historii religii. Jego najbardziej znaną książką jest Księga przemian dla początkujących. Chad Hansen jest profesorem filozofii na uniwersytecie w Hongkongu. Specjalizuje się w filozofii rodzimej, w której taoizm zajmuje najważniejsze miejsce. Podjął się trudu przetłumaczenia i współczesnej interpretacji klasyki chińskiej Tao Te Ching (Daodejing)

REBIS

Opis

Format
188 x 232 mm
Ilość stron
332
Rok wydania
2003
Oprawa
miękka