• Obniżka

Tarot. RozwaĹźania mistrza

20,00 zł
10,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Flavio Anusz

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Czytelnik znajdzie w tej pozycji nie tylko wiedzę o Małych Arkanach, ale i wyjaśnienie wielu kontrowersyjnych, a często i niepokojących spraw z pogranicza Tarota i religii, wiary, Biblii. Pozycja ta rzuca nowe światło na Tarota. Książka jest napisana przez praktyka, co stanowi jej niezaprzeczalną wartość, jest także gwarancją autentyczności przekazu. Książka ta powinna wejść do kanonu "lektur obowiązkowych" każdego tarocisty.

Opis

Format
145 x 205 mm
Ilość stron
180
Rok wydania
2006
Oprawa
miękka