• Obniżka

Światło w dłoniach

24,00 zł
9,60 zł Zniżka 60%
Brutto

Anna Głogowska

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

"Światło w dłoniach" to opowiść o zjawiskach niezwykłych, o tym jak ludzie ciężko chorzy i doświadczeni przez los odzyskują zdrowie po oddziaływaniu energetycznym Henryka Słodkowskiego. Henryk Słodkowski, lekarz chorób wewnętrznych z II stopniem specjalizacji, od wilu lat zajmuje się uzdrawianiem metodami niekonwencjonalnymi. Jednocześnie, by zgłębić wiedzę uzdrawiania, sam poddaje się badaniom psychotroników, radiestetów i naukowców, m.in. z Niemiec, Szwajcarii, Austrii. Książkę uzupełniają fotografie, rysunki pomagające oczyścić i wzmocnić organizm. Można je bezpiecznie praktykować w zaciszu domowym.

Opis

Ilość stron
146
Rok wydania
2000
Oprawa
miękka