• Obniżka

Życie we śnie: Inicjacja w świecie szamanów

28,00 zł
14,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Florinda Donner-Grau

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Ekscytująca i tajemnicza opowieść o pobieraniu nauk przez kobietę-maga w świecie tradycji Don Juana. Autorka, wieloletnia znajoma i towarzyszka w śnieniu Carlosa Castanedy, snuje autobiograficzną opowieść o swojej inicjacji w świecie śnienia na jawie. Przewijają się w niej znane postacie: Don Juan, Don Genaro, wojowniczki w grupy Don Juana, Carlos Castaneda.

Opis

Format
145 x 205 mm
Ilość stron
216
2000
Oprawa
miękka