Wina jest nauczycielką, miłość - lekcją

29,00 zł
Brutto

Joan Borysenko

Błyskotliwa synteza starożytnej mądrości i współczesnej nauki

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Poczucie winy jest to wewnętrzny stan, zniewalający głos, przywołujący ukryte w każdym z nas, zagubione, przepełnione obawą dziecko. Jest to ten nieugięty, oskarżający głos, którym karzemy dziecięcą część naszej istoty... za wszelkie nieudane związki, za rozczarowującą karierę, a nawet za choroby. Lecz choć wina stała się głęboko destrukcyjną częścią „człowieczeństwa", nie musi nas ona dłużej więzić.

W tej pięknej książce będącej afirmacją życia, Joan Borysenko, amerykańska autorka bestselleru OGIEŃ W DUSZY, uwalnia skryte w nas dziecko z poczucia wstydu we wszystkich jego przejawach, od obawy przed niepowodzeniem do obawy przed sukcesem, od alkoholizmu i pracoholizmu do pesymizmu, zgorzknienia i wrogości.

Niech będzie błogosławiona... Ta wspaniała książka uczy, jak wygrywać z przeciwnościami życia.

Bernie S. Siegel, autor książki MIŁOŚĆ, MEDYCYNA I CUDA

Pierwsza wspaniała książka terapeutyczna łat dziewięćdziesiątych... książka, którą gorąco polecam wszystkim.

Brian L. Weiss, autor POZA CZAS I NIEŚMIERTELNOŚĆ,

PRZEZ CZAS DO PRZEBUDZENIA oraz PRAWDZIWA JEST TYLKO MIŁOŚĆ

3 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
340
Rok wydania
2018
Oprawa
miękka