• Obniżka

Misterium tarota. Arkana małe

22,50 zł
11,25 zł Zniżka 50%
Brutto

Alicja C. Chrzanowska

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Książka ta jest unikalną publikacją, która szczegółowo opisuje Małe Arkana Tarota - karty zdradzające nam małe tajemnice, sekrety drzemiące w zakątkach duszy. Doskonała zawartość merytoryczna oraz lekkość przekazu sprawiają, że po lekturze tej książki karty zaczynają same do nas przemawiać, a styl w jakim to czynią jest zasługą wysokiej erudycji autorki. Jest to pozycja nie tylko wprowadzająca w tajniki Tarota lecz także doskonale uzupełniająca dowolną z obecnych na rynku książek o tych kartach.

Opis

Format
145 x 205 mm
Ilość stron
216
Rok wydania
2006
Oprawa
miękka