• Obniżka

Zanim przyjdzie jutro

19,00 zł
9,50 zł Zniżka 50%
Brutto

ElĹźbieta Nowalska

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Książka mówi o potrzebie weryfikowania swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, poglądów, by przyszłośc mogła być dla Ciebie lepsza, bezpieczna. W tym celu trzeba otworzyć się na fundamentalne zmiany, musi pojawiać się w Tobie wiedza pozbawiona schematów przeszłości, zbliżona do prawd globalnych.

Tekst Zanim przyjdzie Jutro (jak i poprzednich Książek Elżbiety Nowalskiej) powstał w wyniku kontaktu z Energiami, z tzw. Innym Wymiarem.

Przekaz zapisany został poprzez pismo intuicyjno-automatyczne. Seria książek Elżbiety Nowalskiej jest nowością wśród tego typu literatury. Przekazy są odbierane przez Nią współcześnie (1993-1998 r.) i spisywane w języku polskim!

Można zadać pytanie po co są potrzebne ludziom takie Kontakty, Książki i na ile są wiarygodne?

Odpowiedź na pierwsze pytanie znajdzie Czytelnik w Książce. Na drugie musi odpowiedzieć sobie sam, opierając się na wrażeniu wyniesionym po jej przeczytaniu.

Dużo mówi się w Zanim przyjedzie Jutro o wewnętrznych problemach człowieka, o życiu i śmierci. Są tu podane informacje na temat Wszechświata i Kierunków rozwoju duchowości, cywilizacji ludzkiej. 

2 Przedmioty

Opis

Format
A5
Ilość stron
128
Rok wydania
1998
Oprawa
miękka