Kundalini ognisty wąż

28,00 zł
Brutto

Darrel Irving

Nowoczesne spojrzenie na Kundalini

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Ta książka niweczy mity i koryguje powszechne błędne mnie-mania dotyczące kundalini i jej działania. lrving robi tu rzecz prowokującą, pokazując silny związek między szaleństwem a zaburzonym procesem kundalini. Autor porównuje starożytne przedstawienia alegoryczne do obecnych poglądów na kundalini i prezentuje przekonywające argumenty za poważnymi badaniami nad zjawiskiem kundalini. Ognisty Wąż sprawia, że staje się rzeczą całkowicie jasną to, że doświadczenie kundalini nie jest po prostu szczególnym zrządzeniem podarowanym przez los czy przeznaczeniem wybranej, uprzywilejowanej grupy. Nie jest także zarezerwowane dla kilku guru czy samozwańczych świętych mężów. Kundalini jest wrodzonym prawem każdego, a jednostki z uaktywnioną kundalini są nadzieją i obietnicą nowego milenium.

?Nowoczesne spojrzenie na Kundalini" jest odkrywczą książką o Kundalini oraz jej związkach z witalnością psychiczną i prze-mianą duchową. Poprzez osobiste doświadczenia autora - Darrela lrvinga, dokumentację Josepha Campbella dotyczącą kundalini oraz prawdziwe historie m.in. Gopi Krishny, czytelnicy dowiadują się, że kundalini jest czymś więcej niż pojęciem duchowym, religijnym złudzeniem czy fantazją New Age. Kundalini jest czymś rzeczywistym. Jest subtelną energią spoczywającą u podstawy kręgosłupa, która, gdy zostanie uwolniona, staje się potężną siłą wiodącą do odmiennych i wyższych stanów świadomości. Kundalini jest procesem leczniczym, jeśli podejdzie się do niego z wiedzą i zrozumieniem, bowiem jest ona uzdrawiająca - jest to mechanizm ewolucji zawarty w ludzkim ciele. Potencjał doświadczenia kundalini istnieje w każdej osobie żyjącej na tej planecie.

3 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
216
Rok wydania
2010
Oprawa
miękka