• Obniżka

Bogaty ojciec biedny ojciec

39,90 zł
19,95 zł Zniżka 50%
Brutto

Sharon Lechter Robert T. Kiyosaki Sharon L Lechter 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Kiyosaki i Lechter postawili w swojej publikacji odważną tezę – mianowicie według nich możesz skumulować całkiem sporą fortunę, nawet jeśli nie zarabiasz zbyt wiele. Swoje twierdzenia poparli bezcenną wiedzą na temat niezależności finansowej, której niestety nie uczy się w żadnej szkole. „Bogaty ojciec, biedny ojciec” wyjaśnia tajniki funkcjonowania rynku, o których nie przeczytasz w żadnym innym podręczniku. Dzięki tej publikacji poznasz najskrytsze tajemnice ludzi bogatych, które przekazują oni swoim dzieciom, a które do tej pory utrzymywane były w tajemnicy przed ludźmi mniej zamożnymi. Nauczysz się, jak zarobić na inwestowaniu w nieruchomości oraz jak założyć własny biznes, nawet jeśli na starcie nie dysponujesz wielkimi środkami. Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy finansowej, z którego skorzystają nie tylko dorośli, którzy chcą odmienić swoje życie, ale także dzieci i młodzież, którzy dzięki niej będą mogli dobrze przygotować się do wejścia w dorosłość.

„Bogaty ojciec, biedny ojciec” pomogła już milionom ludzi zadbać o swój portfel, żyć pełnią życia w dostatku i spełniać swoje marzenia. Teraz może pomóc także Tobie!

Robert Kiyosaki to amerykański biznesmen, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i o tematyce finansowej. Sam popełnił w życiu kilka błędów biznesowych, ale gdy w końcu osiągnął ogromny sukces, postanowił podzielić się swoją bezcenną, praktyczną wiedzą z innymi za pośrednictwem m.in. książek i gier planszowych i komputerowych dla dzieci z serii „Cashflow”.

Sharon Lechter to pochodząca z USA doświadczona bizneswoman, mówca motywacyjny, promotorka edukacji finansowej i autorka bestsellerowych poradników.

Opis

Format
150 x 220 mm
Ilość stron
226
Oprawa
miękka