Święty

14,00 zł
Brutto

Susan Trott

Jak być szczęśliwym, dostrzegając w każym osobę świętą.

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Buddyzm i bezsenność nasunęły Susan Trott pomysł alternatywny wobec liczenia owiec: liczyła ludzi czekających w kolejce na spotkanie ze świętym. Ta umysłowa zabawa, którą co noc przerywał nadchodzący sen, stanowiła inspirację ŚWIĘTEGO.Każda przypowieść tej zachwycającej książki to historia jednego tylko pielgrzyma i jego problemy. To np. przypowieść o mężczyźnie nieuleczalnie zazdrosnym o swą żonę, o weteranie wojny, który nie może sobie wybaczyć, że zabijał itd. Klasztorne życie ukazane w tej książce także nie jest doskonałe, widzimy jak święty obchodzi się ze swą zbieraniną, acz utalentowaną zbieraniną mnichów. Przypowieści te z największą swobodą, humorem, mądrze i elegancko wyjaśniają istotę powszednich niepokojów. Być może najbardziej ujmującą cechą tej książki jest to, że wszyscy gdzieś w niej jesteśmy, razem ze swym zranionym ego, niepewnością, przygnębieniem, irytacją i ambicjami. Za sprawą ŚWIĘTEGO uświadamiamy sobie jednak, że guru właściwie nie leczy nas, ale po prostu pokazuje, iż sytuacja w jakiej się znaleźli?my, ma swoje dobre strony, choć tego nie zauważamy. "Jeżeli w każdym człowieku dostrzeżesz osobę świętą - radzi święty - będziesz szczęśliwy"."Najlżejszym dotknięciem, Susan Trott bada nasze najbardziej mroczne tajemnice, najgłębiej skrywane lęki." - San Francisco Chronicle.

3 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
144
Rok wydania
1998
Oprawa
miękka