• Obniżka

Twarzą w twarz z Bogiem

19,00 zł
9,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Naresh Bhatia

Opowieść lekarza o Sathya Sai Babie

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

„On jest tym. Który pociągając za sznureczki powoduje, że Kukiełki grają swe role; jednocześnie siedzi na widowni i sprawia wrażenie, jak gdyby nie wiedział, jak potoczy się akcja przedstawienia. Jednakże żadna z postaci nie zrobi niczego, co byłoby niezgodne z Jego Wolą. Jego Wola określa każdy krok i gest."

Sathya Sai Baba

Sadhu patrzy na mnie i bezbłędnie opisuje tę dziwną, emanującą miłością postać ze snu. następnie przepowiedział mi przyszłość i wymienił osoby, które wywrą zasadniczy wpływ na moje życie. Powiedział też, że w tym roku nie dostanę się na chirurgię i będę musiał czekać dwa lata na rozpoczęcie studiów. Wówczas tak byłem pewien swoich możliwości, że dumnie odparowałem: „Nawet gdyby sam Bóg zstąpił na Ziemię, nie przeszkodzi mi w dostaniu się na studia". Sadhu uśmiechnął się i odrzekł: „Bóg już zstąpił na Ziemię w ludzkiej postaci". To jeszcze bardziej mnie zirytowało, więc sarkastycznie zripostowałem: „To powiedz mi, gdzie On jest, żebym mógł skontaktować się z Nim i powiedzieć Mu, że uczynił wielki bałagan na świecie. Pokroję Go na kawałki i zbadam pod mikroskopem. Gdzie On jest? Gdzie jest Bóg?". Sadhu spokojnie odpowiedział: -Bóg urodził się w południowych Indiach, staniesz przed Nim twarzą w twarz w dniu swoich trzydziestych urodzin."

Opis

Format
125 x 195 mm
Oprawa
miękka