Umysł medytujący

28,00 zł
Brutto

Daniel Goleman

UMYSŁ MEDYTUJĄCY Golemana, to jedna z tych wyjątko­wych książek, których czytanie sprawia przyjemność i daje praktyczne korzyści.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

UMYSŁ MEDYTUJĄCY oferuje nam szeroki wachlarz ście­żek prowadzących do duchowej przemiany, opisujący metody: hinduską, buddyjską, suficką, żydowską, chrze­ścijańską i tantryczną, a także medytację transcenden­talną, jogę kundalini, drogę buddyzmu tybetańskiego, zen, oraz techniki rozwinięte przez Gurdżijewa i Krisznamurtiego. Tym, którzy dopiero zaczynają medytować, książka dostarcza wyjątkowego przeglądu różnych rodza­jów medytacji oraz wprowadza ich w podstawowe ele­menty praktyki. Doświadczonym studentom Goleman ukazuje odmienne poziomy świadomości, rozwinięte jako rezultat długofalowego stosowania medytacji.

"Gorąco polecam MEDYTUJĄCY UMYSŁ zarówno początkującym jak i zaawansowanym studentom prakty­kującym medytację, ponieważ materiał zawarty w książ­ce jest wyczerpujący i ponadczasowy. Szczegółowe opisy tradycji medytacyjnych Wschodu i Zachodu wykazują podobieństwa i różnice. Przez swoją gruntowność książ­ka ta maluje prawdziwy obraz medytacji i z tej przyczyny jest najlepsza w swej kategorii."-

Ken WilberPiękna książka autora INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ.

1 Przedmiot

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
292
Rok wydania
2013
Oprawa
miękka