• Obniżka

Zostań Boginią

30,00 zł
15,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Francesca de Grandis

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Książka ta to profesjonalny podręcznik dobroczynnej magii Wicca. Kolejne lekcje, krok po kroku, prowadzą na coraz wyższy poziom magicznych umiejętności, podają jak stworzyć doskonały warsztat magiczny, rozwijają wrażliwość, szlachetność do otaczającego świata. Magia Wicca to wspaniały sposób na poprawę sytuacji materialnej, na znalezienie odpowiedniego partnera, na rozbudzenie w sobie nowych możliwości i mocy.

Opis

Format
145 x 205 mm
Ilość stron
248
Rok wydania
2006
Oprawa
miękka