• Obniżka

Tarot Archetypowy

69,00 zł
34,50 zł Zniżka 50%
Brutto

Manuela Klara Olszewska

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Manuela Klara Olszewska, znana autorka w polskiej astropsychologii, wprowadziła nową i nietypową interpretację Tarota. Lata praktyki i odczyty dla wielu ludzi zaowocowały powstaniem niezwykłej talii kart z podręcznikiem. Zawarta jest w nich wiedza i doświadczenie oraz pewna tajemnica, która pobudzi naszą intuicję do zgłębienia tego, co nieodkryte. Tarot Archetypowy to droga do poznania siebie i zrozumienia świata.

Zestaw zawiera karty i podręcznik 240 stron.

Opis

Format
170 x 240 mm
Ilość stron
240
Rok wydania
2005