ŚWIĘTA OBLUBIENICA

28,00 zł
Brutto

MARGARET STARBIRD

Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

W trakcie jednego z najbardziej pouczających i drama­tycznych spotkań w historii ludzkości Jezus powiedział do Piłata: Po to się urodziłem i po to przyszedłem na świat, żeby dać świadectwo prawdzie. Każdy kto jest po stronie prawdy, wysłucha mego głosu". Piłat odpo­wiedział na to:" Prawda? Co to takiego?

Podważanie zasad czyjejś wiary może być nadzwyczaj trudne i groźne, zwłaszcza gdy zajmujemy się kwestia­mi obciążonymi emocjami, takimi jak seksualna tożsa­mość Świętej Rodziny. Znacznie wygodniej zaakcepto­wać oficjalną naukę i tradycję jako jedyną prawdę. Nastawienie Kościoła katolickiego wobec seksualności człowieka zdradza wiele poważnych wad, mimo że wniósł on bardzo pozytywny wkład do rozwoju ducho­wości i cywilizacji. Jeżeli te wady zrodziły nieprawdziwy wizerunek Jezusa, Marii i Józefa, to obowiązkiem su­miennego chrześcijanina jest zrobić wszystko, by odkryć prawdę o Świętej Rodzinie. To poszukiwanie wymaga jednak odwagi.

3 Przedmioty

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
240
Rok wydania
2016
Oprawa
miękka