• Obniżka

Ściśle tajne/Majestic

25,00 zł
5,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto

Stanton Friedman

Najbardziej wybuchowa książka o UFO.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

"Istnienie agendy MAJESTIC-12 przez 50 lat było najlepiej strzeżoną tajemnicą. Stanton Friedman, fizyk nuklearny i najbardziej prominentny badacz UFO rzucił tą książką światło prawdy w krąg oficjalnych rządowych sekretów mistyfikacji, kłamstw i plotek. Książka, od której cierpnie skóra, ale i rośnie nadzieja" - Bryce Zabel, producent serialu "Mroczne niebo". ŚCIŚLE TAJNE/MAJESTIC jest rezultatem jedenastu lat śledztwa prowadzonego przez fizyka, Stantona Friedmana w sprawie MAJESTIC-12, operacji mającej na celu utrzymanie w tajemnicy kontaktu z cywilizacją pozaziemską. Początki agencji MAJESTIC sięgają lipca 1947 roku, kiedy to w okolicach Roswell w stanie Nowy Meksyk rozbił się obiekt UFO. Wówczas to, prezydent Truman powołał tajny zespół MAJESTIC, składający się m. in. z dyrektorów CIA, sekretarza ds. obrony USA, wysokich rangą wojskowych i kilku prominentnych naukowców, których zadaniem było zbadanie pozaziemskiego pojazdu i jego załogi. W tej książce, po raz pierwszy zostały przedstawione tajne dotąd dokumenty dotyczące operacji MAJESTIC-12 i kontaktu z pozaziemską cywilizacją.

Opis

Format
145 x 205
Ilość stron
240
Rok wydania
2000
Oprawa
miękka