• Obniżka

Przesłanie Maryi dla Świata

26,00 zł
13,00 zł Zniżka 13,00 zł
Brutto

Annie Kirkwood

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Przekazane przez Amerykankę, Annie Kirkwood, przesłanie Maryi dla świata zawiera poważne ostrzeżenie i wiadomość skierowaną do ludzi na Ziemi. Stanowi ono w swej treści to samo przesłanie, co przekazane w Medjugorje, Lubbock w Teksasie i wielu innych miejscach.

Maryja, Matka Jezusa, przesyła ludziom tego świata przepowiednie dotyczące nadchodzących czasów. Zamiarem Maryi jest ostrzeżenie nas przed niebezpieczeństwem, jakiego możemy spodziewać się w przyszłości. Istotę przesłania Maryi stanowi wezwanie do duchowego i fizycznego odrodzenia ludzkości i do powrotu ku Bogu.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
240
Rok wydania
2011
Oprawa
miękka