• Obniżka

Jak twórczo wykorzystać emocje

20,00 zł
10,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Swami Rama

 

Jak dzięki emocjom osiągnąć harmonię ze wszystkim, co jest.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Psychologia jogi dostarcza jasnego precycyjnego i przystępnego aparatu pojęciowego oraz programu ćwiczeń, w ramach którego energia powodująca powstawanie nieprzyjemnych stanów uczuciowych, takich jak: strach, przygnębienie, zazdrość i gniew, może zostać skierowana na doświadczanie pozytywnych stanów emocjonalnych - miłości, oddania i błogości.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
2001
Rok wydania
2001
Oprawa
miękka