Medytacja i jej praktykowanie

19,00 zł
Brutto

Swami Rama

WYKŁADY HIMALAJSKIEGO JOGINA

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

Medytacja i jej praktykowanie to znakomity poradnik dla wszystkich już praktykujących piękną sztukę medytacji, jak i dla tych, którzy dopiero zamierzają ją zacząć. Autorem tego poradnika jest słynny zarówno w Indiach jak i na Zachodzie Swami Rama z Himalajów. Poradnik napisany jest przez wybitnego praktyka medytacji, który właściwie większość swojej jogicznej młodości spędził na praktyce radża jogi, a w szczególności jej najważniejszego aspektu, medytacji.
Swami Rama urodził się roku 1925 w północnych Indiach. Od wczesnego dzieciństwa był wychowywany przez wielkiego jogina i świętego z Bengalu, mieszkającego u stóp Himalajów. Młody Rama praktykował pod okiem Mistrza różne dyscypliny jogi i medytacje w klasztorach północnych Indii oraz w Tybecie. Uzyskawszy wszechstronne wykształcenie, w wieku lat 24 został schanakaracharją w Kavirpitham. To jedna z największych godności religijnych w Indiach, jednak po krótkim czasie zrzekł się tej absorbującej godności, żeby wrócić do intensywnej praktyki medytacyjnej. W latach 60-tych wyruszył z Indii w świat, aż w końcu osiadł w Stanach Zjednoczonych. Tu założył m.in. istniejący do dziś Instytut Himalajski, zajmujący się propagowaniem wiedzy o jodze i medytacji z linii przekazu mistrzów himalajskich. Swami Rama zakończył swą ziemską praktykę jogiczną w roku 1996.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
134
Rok wydania
2014
Oprawa
miękka