• Obniżka

Medytacje wedyjskie i nieśmiertelność

29,00 zł
20,00 zł Zniżka 9,00 zł
Brutto

P.P. Arya

To książka dla tych, którzy na drodze medytacji chcą dotrzeć do tajemnicy stworzenia.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony. Polityka prywatności - szczegółowe dane w linku w stopce strony.
  • Wysyłka i zwroty

- Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej. Wysyłka i zwroty - Zamówione książki są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub Firmy Kurierskiej DPD, pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 14 dni roboczych w przypadku Poczty Polskiej.
  • Zasady zwrotu zakupionego towaru

- Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty Zasady zwrotu zakupionego towaru - Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta(Dz.U. 2014 poz.827) o prawach konsumentów - Klient, który zakupił towar poza lokalem oferującego go przedsiębiorstwa ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty

To książka dla tych, którzy na drodze medytacji chcą dotrzeć do tajemnicy stworzenia. Wedy i upaniszady podają rozmaite opisy natury Atmy, Najwyższej Duszy i objaśniają metody i narzędzia, przy pomocy których można osiągnąć poziom nieśmiertelnego Brahmana. Samorealizacja rozwiewa ignorancję i obdarza nieśmiertelnością, wieczną błogością i pokojem.Wiedzę dotyczącą Atmy zdobywano praktykując tapas (ascezę) lub medytując nad różnymi aspektami świata widzialnego lub niewidzialnego, różnymi stanami świadomości, naturą umysłu, tajemnicą stworzenia, pięciu żywiołami, pięciu siłami witalnymi, pięciu subtelnymi powłokami okrywającymi Atmę, tajemnicą życia I śmierci, wyzwoleniem i nieśmiertelnościąNieśmiertelność, a nie śmierć jest prawdziweą naturą człowieka. Musicie podjąć wszelki niezbędny wysiłek aby poznać boską rzeczywistości odważnie wkraczając na teren ducha, tak jak uczynił to Śwetahetu,, syn Udalaki,, a co zostało opisane w upaniszadach.

Sathya Sai Baba


To książka dla tych, którzy na drodze medytacji chcą dotrzeć do tajemnicy stworzenia.

Opis

Format
125 x 195 mm
Ilość stron
280
Rok wydania
2011
Oprawa
miękka